סקס זה לא סקסי

בשנות ה-2000 פלוס העליזות, סקס נמצא בכל מקום. אבל כל מקום. אם זה בפרסומות או תוכניות ריאליטי או מועדונים וברים או סתם ככה בחוף הים התל אביבי, וכאן נשאלת השאלה: האם סקס זה סקסי? אם תשאלו אותי, אין דברים מנוגדים יותר אחד לשני ופה מונח הפרדוקס.

התנוחות האקסטרווגנטיות גורמות לנו לקיפולי שומן בבטן (כן, לרובינו יש כאלה) המראה הלא באמת אסטטי של שק אשכים מכוסה שיער, פצעונים בישבן, נוזלי גוף למיניהם, הריחות הספציפיים שלא נדבר על הבעות פנים מטופשות – כל אלו ואחרים גורמים לסקס פרופר,להפוך לדבר הכי פחות סקסי עלי האדמות. לא משנה כמה בושם תשימו או לבני תחרה מגרים, האקט עצמו נשאר ויישאר הליך טבעי, פרימיטיבי, ועם חסך בהורמונים מסוימים, היה יכול גם להיחשב לאחד הדוחים והמזעזעים באבולוציית האדם.

טבעי – זה הדבר הכי טוב, יגידו רבים, אך המודרניזציה רק לימדה אותנו להתרחק מהטבע כמה שיותר. ואני מדברת על הסרת שיער בלייזר, מניקור-פדיקור, טיפולי צלוליטיס, איפור קבוע, שיזוף בהתזה, פוטושופ!! כל אלו נועדו לדמות אותנו לפנטזיה המושלמת וכמה שיותר להרחיק מהמציאות “הטבעית”. האישה הטבעית בימינו היא כבר מזמן לא “האישה הניאנדרטאלית”. להיפך, הפנטזיה של האמזונה העכשווית מתגלמת בדמותה של “אנה ארונוב” בהישרדות (או דומות לה) שכביכול מחוסרת אמצעי טיפוח, אך אתם לעולם לא תראו אותה עם בתי שחי שעירים או סליחה- כתמי מחזור על הביקיני הקטנטן כי בכל זאת, “טבעי” לא מביא רייטינג.

אז אם מראה השדיים הנפולים (מה לעשות, אף אחד עוד לא ביטל את כוח המשיכה) או פס הטלטלים מתחת לפופיק מעביר בכם חלחלה – מה תגידו על השילוב של שניהם בחיי היום יום בחדרי שינה של מיליוני אנשים בעולם? אם נהיה כנים באמת נודה שאין גבר שמתעלס עם אשתו ולא מתאר את אותה “אנה ארונוב”, וכול אישה מפנטזת על שחקן קולנוע מסוקס בעודה שוכבת עם בעלה המקריח והשמנמן. הרי אין סרט הוליוודי שבו איבר המין הנשי משמיע קולות “נאד” מצחיקים, או גבר שלא מצליח לשים קונדום בפעם הראשונה או שיער סביב פי הטבעת בקלוז אפ איטי על אותו שחקן מסוקס. אנחנו לא רוצים לראות את זה. למה? כי זה לא סקסי. כל “הטבעיות” הזו מגרה אותנו בערך כמו צואה.

לדאבוני אנחנו חיים בשקר מסוים או התעלמות אלגנטית מהדבר האמיתי, בדומה לאנשים הנהנים מסטייק טוב אך מסרבים לחשוב שעד לא מזמן הייתה זו פרה חמודה עם מבט מלא מתיקות, אותה פרה עם עיניים גדולות וריסים ארוכים שעשינו לה לייק שגרתי לתמונה בפייסבוק. וזו לא סתם צביעות, אלו הם הערכים שגדלנו עליהם.

בעודי כותבת את המאמר הזה ברור לי שקלושים הסיכויים לפרסמו בשום עיתון או אתר גדולים כי אם זהו לא פורום הפרוקטולוגים הארצי, השימוש בצירופי מילים כמו: “פי הטבעת” או “שק אשכים” לא נחשב לראוי. ולא זה לא קללות או דיבור בוטה, פשוט מילים לא סקסיות בעליל הקשורות קשר ישיר לאקט האהבה המופלא שאנחנו קוראים לו “סקס”.

אנחנו דור שגדל על פורנו, החופש המפוקפק שהפך לכלא עם השנים. איך לא, אם על דימויים אלו אנחנו בנינו את הפנטזיה המינית הראשונה כשעוד חיטטנו במחשב של אבא אי שם בנעורים. ואין מרגוע מזה. זה רודף אותנו בכל עיתון, אתר, ערוץ טלוויזיה וגם במיטה הפרטית שלנו בחדר השינה. תעשיית היופי מגלגלת מיליונים בזכות אותו משפט מפורסם: סקס מוכר. רק שאף אחד לא קם וצועק, זה לא באמת סקס!, זהו זיוף מוחלט שבו אין שום דבר הקשור לטבע שלנו בתור בני אנוש או לאינסטינקט הבסיסי שלנו להתרבות.

אז אנחנו רצות ,”לעשות ציצי”, לנפח שפתיים, להלבין שיניים, חולמות על גבר עם חזה חלק ובלורית שופעת  (גם אם הוא מזמן עבר את ה-30), הטוסיק שלנו נטול צלוליטיס גם אחרי 4 לידות, השדיים שלנו זקופים בדיוק כמו בגיל 17 וכמובן שהבן זוג שלנו מתפאר באיבר מין “30 ס”מ” לא פחות ישר מכאלו שבאיורים בספרי האנטומיה..

השלב הבא יהיה גלולה נגד הזעה, כדור נגד כרכורי בטן וזרע בצבע ורוד ובריח כלניות ופרסומות באמצע. נהפוך להיות בובות, עבדים של הפנטזיות המוחדרות לנו על ידי התקשורת – חיים בעולם של ברבי. ועד אז? עד אז לכו תעשו סקס גבירותיי ורבותי, וכמה שיותר, כי מישהו בטלוויזיה אמר לכם, שככה אפשר להוריד 2 קילו…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *