קורס פסיכומטרי – למה זה חשוב

 מה זה קורס פסיכומטרי?

מטרת הקורס הפסיכומטרי היא להכין אתכם למבחן כניסה ולסייע להתקבל לאוניברסיטה. הקורס הפסיכומטרי נועד לתלמידים המעוניינים לגשת לבחינה הפסיכומטרית ולהגדיל את סיכוייהם לקבל את הציון הנדרש.

מדובר בדרך כלל ב-215 שעות הדרכה, כאשר השיעורים נערכים בשעות הבוקר או הערב כ-3 פעמים בשבוע לבחירת התלמידים. לעובדים שבניכם ישנה גם אפשרות למסלול לימודים בימי שישי.

קורס פסיכומטרי סטנדרטי כולל תוכנית הדרכה בת 3 חודשים, לעומת זאת בחלק מהמוסדות קיימת אפשרות לחצי שנה של לימודים. תוכנית הקורס כוללת הסברת החומר הנלמד במגוון שיטות מתוחכמות ותרגולו.

 קורס פסיכומטרי

כשבוחרים לאיזה קורס פסיכומטרי להירשם, חשוב לברר האם קיימת תוכנית אימון אישית לכל תלמיד, והאם קיימת אופציה לפגישות שבועיות נוספות בקבוצות לימוד קטנות יותר שעוזרות להתקדם בחומר של הקורס בקצב אינדיבידואלי. חשוב לא פחות לקבל המלצות מסטודנטים שעברו את הקורס הפסיכומטרי והתקבלו לאוניברסיטה בהצלחה. תמיד כדאי לבחור בחברה שמובילה בתחום ההכנה לבחינה הפסיכומטרית כדי שההכשרה שתקבלו תהיה המקצועית ביותר.

 מדריכים בקורס פסיכומטרי

מדריכים בקורס הפסיכומטרי יסייעו לכם להבין את החומר היטב וללמוד שיטות מיוחדות שיעזרו לכם לפתור בצורה יעילה יותר את התרגילים. המורים נבחרים בקפידה והם לרוב בוגרי אוניברסיטאות ישראליות מובילות ועליהם להשתתף מדי שנה בבחינות הפסיכומטריות על מנת לאשר את רמתם הגבוהה.

אווירה חיובית בכיתה – מרכיב חשוב בתהליך ההוראה האפקטיבית, לכן בבחירה של המורים חשובים לא רק ההשכלה, ניסיון והמקצוענות אלא גם איכויות אישיות כדי ליצור אינטראקציה טובה יותר עם התלמידים.

אלפי סטודנטים ברחבי הארץ בחרו להירשם לקורס הפסיכומטרי, ללמוד מהמורים הטובים ביותר ובכך להגדיל את סיכוייהם להתקבל למוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל. אין ספק שיעילותם של קורסים אלו הוכיחה את עצמה מבחינה סטטיסטית ועזרה למספר גדול מאוד של תלמידים להגיע לתוצאות גבוהות ביותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *