מיטה וחצי – העתיד כבר פה

מיטה וחצי – העתיד כבר פה

אנשים רבים מתלבטים בבחירת המיטה לילדיהם. בעבר, היה נהוג לרכוש את מיטות הנוער או מיטות היחיד, אך היום יש אפשרות אופטימלית יותר שתענה על הצרכים של ילדכם הגדלים ותספק שינה תקינה ונינוחה – מיטה וחצי.

מיטה וחצי היינה שילוב בין מיטת יחיד ומיטה זוגית המספקת נוחות רבה בזכות המידות המותאמות במיוחד, המזרנים האיכותיים והעיצובים החדשניים שיכולים להשתלב בכל חדר ילדים.

 

מיטה וחצי נוחות ופרקטיות

כידוע, איכות השינה משפיע על התפקוד בחיי היום יום, אם זה בבית ספר, חוגים או פעילויות ספורטיביות, ילדים שישנו טוב מרוכזים יותר, אנרגטיים יותר ושמחים יותר, לכן חשוב לספק להם את הנוחות המרבית במהלך השינה.

מיטה וחצי פותחה במיוחד למתבגרים שצריכים את מרווח התנועה על מנת ששנתם תהיה בריאה יותר ונינוחה. למיטה וחצי ישנם מנגנוני ראש מתרומם שיכולים להיות ידניים, הידראוליים או חשמליים ולעתים קיימים גם מנגנונים להרמת רגליים.

איכות המזרן חשובה ביותר בבחירת מיטה וחצי לילדכם. מזרני מיטות וחצי עונים על כל הסטנדרטים העולמים ועשויים מהחומרים הטובים והמובחרים ביותר: אם זה קפיצים, גומי אויר, ויסקו ג’יל או לטקס, ומספקים תמיכה אולטימטיבית לגב. בדי הריפוד בדרך כלל חזקים, קלים לניקוי, אווריריים, אינם שומרי ריחות ודוחי כתמים.

 

מיטה וחצי והעיצוב

מיטות וחצי מגיעות בשלל דוגמאות: ישנם שילובי העץ הקלאסיים, סטנדרטים יותר של המיטות או שילובי המטאליק העכשויים. על מנת שהמיטה וחצי של ילדכם  תהיה ייחודית ומודרנית – קיימת אפשרות לבחור את המידה הרצויה, את הבדים המועדפים  וכמובן את צבעי הריפוד. ברוב המקומות ישנה אפשרות להזמנת מיטה וחצי בהתאמה אישית תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים. אין סוף לסגנונות השונים והמגוון מסחרר.

 

מיטה וחצי-גם למבוגרים

קהל היעד של מיטה וחצי הם בעיקר בני נוער וילדים, אולם בשנים אחרונות הפופולריות של המיטה וחצי תפסה תאוצה והיום נהוג לשלב את המיטות וחצי גם בחדרי אורחים לנוחות מרובה ועיצוב מודרני.

.

מיטה וחצי – כמה זה יעלה לנו

מחירי מיטה וחצי נעים בין 1200-5000 שקלים. המחירים תלויים בחברות ובדגמים, אך הינם בהחלט נוחים ויכולים להתאים לכל כיס. מיטה וחצי ניתנת לרכישה גם מיד שניה ווטווח המחירים ינוע בין 650-1500 שקלים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *