כל מה שלא ידעתם ורציתם לשאול על שירותי ניקיון

ניקיון שטחים פרטיים וציבוריים

לחברות ניקיון  יש את כל הדרוש כדי לטפל בבלגן שלכם ושימוש בשירותי ניקיון יכול לחסוך לכם זמן יקר ודאגות מיותרות. ולא מדובר רק באבק ולכלוך: ניתן לנקות בצורה יסודית מחסנים, מבני תעשייה ומשרדים. הניקיון יתבצע בתקופה שבה יהיה נוח לארגון לבצעו. בשנים אחרונות פותחו מתודות שונות ושיטות מגוונות המיועדות  להעלות את רמת הביצוע של עבודות הניקיון השונות ולכן תמיד רצוי להתעדכן בחידושים בתחום. ניקוי שטחים תעשייתיים מתבצע באופן הדרגתי ומקיף. כשמדובר בניקיון משרדים לעתים נוח יותר להזמין את השירות בתקופת החגים, מוקדם בבקרים או מאוחר בערבים ולא בזמני פעילות רגילים. זאת על מנת ליצור תנאים נוחים עבור עובדי המקום, לא לשבש את לוח זמנים הקבוע ותפקוד המשרד כשגרה. ניקיון משרדים ברוב המקרים יכול לעזור במניעת התקפי אלרגיה לאבק בקרב העובדים ולספק סביבה נקייה ונעימה לכל השוהים במקום, בין אם זה הצוות או המבקרים. מדיניות המחירים משתנה מהתאם לסוג השרות המבוקש וניתן לבצע סקר שוק לפני הזמנתו מחברת הניקיון.

ניקיון שלטי חוצות ופרסום

ניקיון המשרד או הבית הפרטי הם לא כל מגוון השירותים הקיים כיום בשוק. רוב חברות הניקיון  יכולות להציע גם דרך נוחה לטפל בלוחות הפרסום שלך, שלטי חוצות, עמודים ועוד. בדרך כלל לוחות אלה ממוקמים בגובה – על חזית מבנה או מתקן מיוחד. לכן, לשטיפתם משתמשים בציוד מיוחד הדורש מיומנות ומקצוענות. נקיון הלוחות מחייב שימוש במשאית מיוחדת עם מעלית או סולמות וכלי עזר נוספים. חשוב לפנות רק למומחים ולא לתת לחובבנים לבצע עבודה מסוג זה.

ניקוי חלונות וחלונות ראווה

אם אתם בעלי חנות או גלריה קיימת אופציה גם לניקוי מקצועי של חלונות הראווה או הויטרינות של המקום. בעזרת ציוד מתאים ניתן להזמין גם ניקוי חלונות בעיקר אם הם ממוקמים בגובה רב ויש בעתיות להגיע למשטח המבוקש, כתוצאה מכך הניקיון אינו יכול להתבצע באופן עצמאי. לא לכל חברת הניקיון ישנם את הכלים המקצועיים הנדרשים לפעילות זו לכן חשוב לעדכן את החברה בכל הפרטים החיוניים לפני הזמנת השירות. כדאי גם כן להקפיד על ניקוי פתחי החלונות, מרווח בין המסגרות ואדני החלונות. ברוב המקרים רצוי לשלב טיפול זה עם ניקיון כללי של המבנה, מה שחוסך זמן יקר ומתבטא במחיר שהופך להיות  כדאי אף יותר לחברה או ללקוח פרטי.

One thought on “כל מה שלא ידעתם ורציתם לשאול על שירותי ניקיון

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *